Sanırım bir anonim sohbet servisi buldum, heyhey ( heyhey.me ) kullanıcıların isimsiz bir şekilde sormalarını sağlar. Bir hesap oluşturduğunuzda, bir profil verilir ve profilinizi ziyaret eden (anonim) kişiyle anonim olarak sohbet etmenizi sağlayan bir web sayfası verilir. Profil bağlantısını arkadaşlarınla ​​paylaşırsın. Sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Facebook, Instagram ve Snapchat, sohbet edecek anonim arkadaşlar bulmak için iyidir. İnsanlar geldiğinde, onlara anonim adlar verilir, bu yüzden kiminle sohbet ettiğinizi bilmiyorsunuz. Kullanıcılar birçok anonimle sohbet edebilir. Anonim soru sormanın büyük hayranları var. Gençler anonim soru sormayı sever. Anonim sohbet servislerini kullanan kişilerin sayısı iyi örneklerdir. Anonim sohbeti birkaç gündür kullanıyorum ve anonim sohbet etmek gerçekten eğlenceli. Bana chatrulet sitesini hatırlatıyor. Sohbet etmek için anonim bir arkadaş bulmak kolaydır.

Heyhey Android Uygulaması da Google Play Mağazısında yer alıyor.

Arkadaşlarımdan bazıları genellikle anonim olarak sorar, bu yüzden isimsiz sorular sorabilirim. Arkadaşlarımdan bazıları birkaç ay içinde binlerce anonimle sohbet ettiler. Bu, heyhey (heyhey.me) arkadaşlarınızın sizinle anonim olarak sohbet etmesine izin veren en iyi isimsiz sohbet hizmetlerinden biri olacağının en önemli işaretidir. Gençler bunu yani anonim soru sitesi kullanıyorsa, bunun gerçekten “mükemmel” olduğu anlamına gelir. Bence isimsiz sorular sosyal medyada yayılacak. Omegle, ribony ve ask.fm’de birçok kullanıcı var. İnsanlar sormayı severler ve ayrıca isimsiz olmayı da severler. Böylece gelecekte isimsiz sohbet sayıları artacaktır. Arkadaşlarınızın kimlikleri isimsiz olduğundan, arkadaşlarınız size normalde sormadıkları her şeyi sorabilir. Sizinle ilgili düşüncelerini ve eleştirilerini anonim olarak anlatabilirler. Gizli aşklarını sana ilan edebilirler. Heyhey (heyhey.me) ‘nin gerçek zamanlı sohbet niteliği, onlara hemen cevap vermenizi sağlar.

Heyhey sitesine şimdi kaydolun!

Anonim sohbeti kullanmanın her zaman yeni yollarını keşfedebilirsiniz! Umarım arkadaşlarınız sizinle anonim olarak sohbet ederken de eğlenirsiniz. Hakkınızda anonim düşünceler sormak ve öğrenmek gerçekten komik. Ben anonim sohbet facebook ve twitter gönderirim ve 5 dakika sonra benimle sohbet eden 10 arkadaşım var, anonim oldukları ortada… Ben anonimlerle sohbet ederken, bazen de anonim olmak istiyorum. Sohbet ve anonim olayı sevenlere gerçekten heyhey’i (heyhey.me) tavsiye ediyorum. Özellikle talkd ve anonimsin kullananlar arkadaşlarınızla anonim olarak soranı seveceklerdir. Belki internetin yeni bir fenomeni olacaktır. Sohbet servislerinin kullanımı çok yüksek, çünkü dedim. Gençler sohbeti konuşmaya yönlendirir. Aslında bu tamamen farklı bir konu ama ben de bundan bahsetmek istiyorum. Sohbet artık günlük rutinimiz. Her gün Whatsapp ve başka bir sohbet servisini kullanıyoruz. Facebook ya da google üzerinden sohbet ediyoruz.

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Anonim Sohbet HeyHey! hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?