Emlak Mobil Uygulaması

Emlak ofisleri, gayrimenkul ofisleri, emlak firmaları, emlak danışmanları ve gayrimenkul danışmanları için sunulan emlak mobil uygulaması modelimizdir.

Neden Emlak Mobil Uygulaması?

Ulaşılabilir Olun

Kullanıcı işletme bilgilerine, haritadan konumuna ulaşabilir, dilerse yol tarifi alabilir. İletişim ekranından mesaj, e-posta veya telefon ile iletişim sağlanabilir.

Müşterileri Kaçırmayın

"Değeri Ne?" ekranınından kullanıcı gayrimenkulü hakkında ekspertiz talebi gönderebilir.

Daha Fazla Özellik

Kolaylık sağlayacak diğer özellikleri öğrenmek için mağaza sayfasını ziyaret edin.

Göz Önünde Olun

İlanlarımız ilanlar hakkında fotoğraflı bilgi alabilir. Sahibinden, Hürriyet Emlak vb. sitelerden emlak ofisinin ilanlarını takip edebilirler.

Takipte Kalın

Sosyal medya ekranlarından ofisin sosyal medya hesaplarına ulaşabilir.

Değer Katın

Kullanıcı Notlarım ekranından uygulama içinde not tutabilir. Kullanıcı Yapılacaklar ekranından yapılacaklar listesi oluşturabilir.

"Değeri Ne?" Ekranı kullanılarak Kullanıcı gayrimenkulu hakkında bilgileri girip ekspertiz talebi gönderebilir. Müşterinin ihtiyacına en kısa sürede cevap verilebilir.

"Emlak Ofisleri ve Danışmanları için Emlak Mobil Uygulaması."

Android ve iOS versiyonları bulunmaktadır. Bu emlak mobil uygulaması sizlere "anahtar teslim" olarak sunuluyor. Sizden istenen bilgiler tarafımıza ulaştırılınca uygulama sizin verdiğiniz bilgiler ve logo ile yeniden düzenlenip kullanıma hazır olacaktır. Uygulama hazırlanması bilgilerin yoğunluğuna bağlı 1 ila 3 iş günü sürmektedir. Uygulama hazırlandıktan sonra sitemizdeki üyelik sayfanızda dosya size ait olarak gözükmeye başlayacaktır. Dilediğiniz zaman sitemizden indirip Google Play Store’a yükleyebilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store uygulama yüklemesini bize de yaptırabilirsiniz. Uygulama markete yüklendikten sonra Google Politikaları gereği onaylanması 5 ila 7 gün sürebilmektedir. Bu süre sonunda uygulamanız Google Play Store da yerini alacaktır.

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Emlak Mobil Uygulaması hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?