Emlak aramalarının çoğunun, web ortamında yapıldığını biliyoruz. Peki, bu aramaların 5’te 1’inin mobil cihazlar üstünden yapıldığından haberdar mıydınız? Mobil web ve uygulamalar açısından önde gelen sektörlerden kabul edilen emlak sektöründe rekabet kızışıyor; teknoloji giderek daha çok ön plana çıkıyor, emlak ofisi mobil uygulaması olanlar öne geçiyor.

Mobil uygulamalar emlak ofislerine listelemeler, pazarlama ve promosyon çalışmalarının yanı sıra; anlık bildirimleri kullanarak tüketiciye hedefli segmentasyon ile ulaşmaya olanak sağlıyor. Kare kodlardan, coğrafi sınırlama uygulamalarına; mobilde pek oldukca yenilik, kendisine emlak sektöründe uygulama alanı buluyor.

Emlakçılar ve emlak şirketlerinin mobil uygulama sahibi olmak için birçok öne sürülen nedeni var. İşte bunlardan bazıları:

Emlak Ofisi Mobil Uygulaması ile Müşterileriniz size daha kolay ulaşır

Emlak Ofisi Mobil Uygulaması

Emlak Ofisi Mobil Uygulaması

Emlak sektöründe çalışanlar ve firmalar için erişilebilirlik ehemmiyet taşıyor. GPS destekli harita uygulamaları, “click to call” (HEMEN ARA) özelliği, hususi mesajlar ve e-posta kanalıyla potansiyel müşterileriniz için sizinle iletişime geçmek, artık oldukca daha kolay. Akıllı cihazları yoğun olarak kullanan genç tüketici kitle için bir dokunuş uzakta olmak, işiniz için eleştiri.

Daha interaktif bir sanal edinim sunarsınız

Mobil uygulamalar yardımıyla müşterileriniz aramalarını filtreleyerek ve kaydederek ilgilendikleri ilanlarınıza oldukca daha süratli erişebiliyorlar. Her defasında yeni bir arama yapmaktansa, daha ilkin kaydettikleri arama seçeneklerini yeniden kullanabiliyor; geribildirimler ve ikazları kişiselleştirebiliyorlar. Karşılaştırma ve mortgage hesaplama araçları şeklinde geliştirmelerle, siz de müşterilerinize oldukca daha varlıklı bir online edinim yaşatabilirsiniz.

İlanlar daha süratli eklenebilir

Oluşturacağınız mobil uygulamanın arayüzü, müşterileriniz için satın almayı ya da kiralamayı düşündükleri mülk hakkında düşünce edinmeyi, sizin için yeni ilanlar oluşturmayı kolaylaştırıyor:  Mobil cihazlar yardımıyla fotoğraflı ilanlar eklemek artık yalnız saniyeler sürüyor. Emlak ofisi çalışanları için ekstra emek harcanması ihtiyaç duyulan duyuru oluşturma süreci de, böylece kısalmış oluyor.

Yakın mesafedeki ilanlar

Kimi vakit kullanıcılar bulundukları lokasyon çevresinde arama yapmak isteyebilir. Örneğin bir kullanıcı yaşamış olduğu evin lokasyonunu seviyor ve civarlarında başka bir eve taşınmak istiyor, ya da ev aramak için ziyaret etmiş olduğu başka bir lokasyonu oldukca sevmiş ve o civardaki ilanları görmek istiyor olabilir. Yakın mesafede arama yapabilen, lokasyon bazlı çalışabilen bir mobil uygulama, potansiyel alıcıların hoşuna gidebilir.

Sizin de bir emlak ofisiniz var ise yada bir emlak şirketiyseniz, kendinize ilişkin bir mobil uygulama, hem müşterilerinizi hem de sizi mutlu edecektir. MOBİLUygulamaları ile kendi uygulamanıza hemen sahip olabilirsiniz. Mobil uygulamanız anahtar teslim olarak size verilir. Android versiyonu Google Play Store adresine yüklenerek müşterilere sunulur. Emlak ofisi mobil uygulaması ile gerçekleştireceğiniz tek bir satış, mobil uygulama maliyetini uzun seneler boyu karşılayabilir.

 

Kategoriler: Genel

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Emlak Ofisi Mobil Uygulaması Neden Gereklidir? hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?