NVIDIA GeForce 440.97 WHQL isimli yeni sürücü sessiz sedasız yayınlandı. Yeni çıkan oyunların sorunsuz bir şekilde çalışması için geliştirilen yeni Nvidia sürücüsü, başta Call of Duty: Modern Warfare ve The Outer World olmak üzere pek çok oyunda yaşanan teknik sorunları ortadan kaldırıyor. 

440.97 WHQL sürücüsü, Star Wars: Battlefront II, FIFA 19 ve FIFA 20 oyunlarında yaşanan oyundan atma problemlerini de ortadan kaldırıyor. Ayrıca Apex Legends’ta yaşanan performans problemiyle birlikte Forza Horizon 4 oyuncularının karşılaştığı grafik sorunlarına da son veriliyor.

Güncelleme ile gelen bir diğer önemli değişiklik ise G-SYNC, OpenGL ve Vulkan kullanan uygulamaları kapsıyor. Güncelleme ile birlikte pencere modunda çalışan uygulamalara da destek geldi. Bununla birlikte güncelleme, birçok dizüstü bilgisayar modelinde G-SYNC kullanılırken yaşanan FPS düşüşlerine de son veriyor.

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Nvidia’dan Call of Duty: Modern Warfare için sürücü güncellemesi geldi hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?