Nintendo Switch oyuncuları Junkenstein’ın İntikamı’na katılıp oyunu ilk kez tüm özellikleriyle oynayabilecek. Overwatch: Legendary Edition 3 aylık ücretsiz Nintendo Switch Online üyeliğinin yanı sıra 15 bonus kostüm içeriyor. Bu kostümler arasında oyunun hayranlarının çok sevdiği Police Officer D.Va, Blackwatch Reyes Reaper ve Valkyrie Mercy kostümleri de bulunuyor.

Oyunda yer alan 31 kahraman ve 28 haritanın tamamı gerek rekabetçi gerek eğlencelik oyun modlarıyla geliyor.

JoyCon™ controller’ınızı çeşitli yönlere hareket ettirerek Overwatch’ı yepyeni jiroskopik hareket kontrolleriyle deneyimleme ayrıcalığı mümkün olacak. Örneğin, Junkrat’in RIP-Tire bombasını bu şekilde yönetip maksimum hasar verebiliyorsunuz.

Nintendo Switch’e gelecek Overwatch: Legendary Edition, önümüzdeki günlerdeki güncellemelerle sınırlı süreli sezon modları, oynanış iyileştirmeleri ile gelecek.

HALLOWEEN DEHŞETİ 2019 – HAFTALIK GÖREVLER

Haftalık Görevler, Halloween Dehşeti etkinliği için geri dönüyor. 9 maç kazandığınızda sınırlı süreli ödüller elde edeceksiniz. Ödüller arasında 3. haftanın kazanılabilir ödülü olan Efsanevi Demon Hunter Sombra kostümü de bulunuyor.

YENİ HALLOWEEN KOZMETİK EŞYALARI

class=’cf’>

5 Efsanevi Kostüm – Pharoah Ana, Warlock Ashe, Demon Orisa, Will-o’-Wisp, Scorpion Widowmaker
3 Epik Kostüm – Inferno Junkrat, Vampire Baptiste, Gorgon Lucio
Ayrıca yepyeni ifadeler, oyuncu simgeleri, spreyler ve sesli kahraman tepkileri

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Overwatch: Legendary Edition’da Cadılar Bayramı sürprizi hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?