Restoran Mobil Uygulaması ile nasıl çok kazanılır?

Restoran Mobil Uygulaması ile nasıl çok kazanılır?

Akıllı telefonların ve tabletlerin yaşamımıza hızla girmesiyle mobil uygulama sahibi olmak işletmeler açısından önemli hale geldi. Restoran Mobil Uygulaması kullanımının ulaşacağı noktayı öngören  restoran işletmeleri mobil yatırımlar yöntemiyle rakiplerinden bir adım öne geçiyor. Değişik alanlarda birçok işletme başlangıç olarak web sayfalarını mobile uyumlu hale getirmeye sonrasında da müşterilerine daha ileri hizmet sunmak adına kendi mobil uygulamalarını yayınlamaya başladı.

Restoranlar mobil uygulamalar yardımıyla gelişen teknolojiye ayak uydurmaya başladı. Uygulamalar yardımıyla restoranlar, müşterilerine mobil rezervasyon ve sipariş olanağı sunabildiği benzer biçimde çeşitli kampanya ve promosyonlarla ilgili birçok paylaşımında bulunabiliyor.

İşte restoran mobil uygulaması sahibi olmanın restoranlara sunmuş olduğu avantajlar ve sağlamış olduğu kolaylıklar…

Restoran mobil uygulaması  ile Sipariş vermek artık daha kolay

Restoranların mobil uygulamalarında bulunan menü seçeneği müşterilerin daha restorana gelmeden ne yiyecek istediklerine karar vermesini sağlayabilir. Menülerde yapacağınız hususi indirimler de mobil uygulamanızda yer alabilir.

Düşük maliyetli reklam

Dijital dünya bilhassa reklam sektörünü önemli etkiledi. Artık en fazla reklam bütçesi olan değil en akıllı reklam faaliyetinde bulunan işletmeler kazanıyor. Dev boyutlu reklam fotoğrafları, şık görünmesi için büyük paralar harcanan olan menüler, uygulamanızla birlikte tarih olabilir. Artık bu reklamların yerini birkaç saniyede yüklenen mobil uygulamalar alıyor.

Restoran mobil uygulaması ile yeni müşteri kazanımı

Restoranınıza gelen müşteriler sosyal medya ağlarına entegre olan mobil uygulamanız ile işletmeniz hakkınızda dijital platformlarda paylaşım yapabilir. Bizim sunmuş olduğumuz sosyal medya entegrasyonu özelliği yardımıyla mobil uygulamalarınızı sosyal platformlarına taşımanız oldukça kolay olacaktır. Bu da facebook, twitter, instagram gibi sosyal ağlarda tanınırlığınızı artırırken daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. Böylece müşterileriniz işletmenize başka müşteriler kazandırmış olur.

Özel teklifler

Restoran Mobil uygulaması tarafınadn sağlanan avantajlardan biri de uygulamayı kullananlara müşteriye özel teklifler sunulabilmesi. Mobil uygulama kullanıcılarına özel yeni kampanyalarınız, kişiye özel teklifler vb. müşterilerinize kendilerini değerli hissettirmenizi sağlar. Böylece mobil uygulamanız müşteri memnuniyeti ile ilgili size destek sağlar.

Müşteriler için daha kolay erişim

Uygulama yardımıyla müşteriler lokasyon bazlı tek tek aramayla restorana ya da şubesine ne kadar uzaklıkta olduklarını öğrenebilir. Harita üstünde kendi lokasyonunu ve restoranın lokasyonunu gören müşteriler kısa zamanda vakit kazanarak restorana daha kolay erişir. Böylece mobil uygulamanız müşterilerinizin yaşamını kolaylaştırır. Bu durum marka imajınıza destekler.

Anlık bildirimler

Bir restoran için müşterilerine anında yetişebilmek büyük bir avantaj. Mobil uygulama yardımıyla anlık bildirim (push notification) göndermek hem süratli, hem çok kolay. Üstelik bu bildirimlerin mobil aygıt ekranında direkt görüntülenmesi de çok önemli. Böylece bildirimin okunması için kullanıcının herhangi bir başka ekrana gitmesi gerekmez. Mobil uygulamaların anlık bildirim özelliğiyle, işletmeniz özgürce müşterilerine ulaşırken müşteriler de sunduğunuz fırsatlardan ve gelişmelerden anında haberdar olabilir.

Rekabet ortamında fark yaratmak

Günümüzde bilhassa hizmet sektöründe trendler ve müşteri eğilimler fazla hızlı değişiyor. Bundan dolayı günceli yakalamak son derece önemlidir. Restoranlar için mobil şimdilik yeni sayılabilecek bir alan olsa da kısa süre içinde ilgi göreceği ortada. Siz de bu rekabette yer almak, işletmenizin restoran mobil uygulaması ile fark yaratmak için MobilUygulamaları ile uygulamanıza sahip olun.

Kategoriler: Genel

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Restoran Mobil Uygulaması ile nasıl çok kazanılır? hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?