sizekitap kitap severleri bir araya toplamak için kurulmuş bir sitedir. Kitap tanıtımları, kitap yorumları, kitap bağışları, ücretsiz kitap indirme, kitap kampanyaları ve daha fazlasını siz de sizekitap sitesinde bulabilirsiniz. Sitede beş farklı üyelik tipi bulunmaktadır.

sizekitap sizi kitapla buluşturur

Yayınevleri. Yeni çıkan kitap tanıtımlarını gönderebilir, sitemizde  ve sitemize ait sosyal medya kanallarında tanıtım yapabilirler. Etkinlikler ekleyebilir. Duyuru yayınlayabilirler. Sosyal sorumluluk projeleri olan kitap kampanylarına bağışta bulunabilirler. Ücretsiz e-kitap ekeleyebilir. Kitap okurlarına ücretsiz indirip, okuma şansı verebilirler.

Yazarlar. Yeni çıkan kitaplarını gönderebilir, sitemizde  ve sitemize ait sosyal medya kanallarında tanıtım yapabilirler. Etkinlik ekleyebilir, duyuru yayınlayabilir ve kitap okurları ile buluşabilirler. Kitap kampanyalarına bağışta bulunabilirler. Ücretsiz e-kitap ekleyebilir, ziyaretçilere ücretsiz indirip, okuma şansı verebilirler.

Öğretmenler. Öğrencilerine okuma alışkanlığı kazandırmak isteyen öğretmenlirimiz, kitap ihtiyaçları için bize ulaşabilirler. Kitap kampanyası başlatabilirler. Öğretmenlerimizi yayınevleri, yazarlar ve hayırsever kitap okurları ile buluşturmak istiyoruz.

Öğrenciler. Öğrencilerimize okumayı sevdirmek istiyoruz. Öğrenciler okudukları kitapları listeleyebilir. Öğretmenleri aracılığı ile kitap isteğinde bulunabilir. *Sahip oldukları kitapları diğer kitap okurları ile takas edebilirler.

Kitap Okurları. Genel üyelik tipi olan bu gruptakiler okudukları kitapları listeleyebilir. Kitaplara yorum yazabilir. Kampanya oluşturabilir. Kitap bağış kampanyalarına katılabilir.

sizekitap sitesine üye olmak ücretsizdir. android mobil uygulaması da Google Play Store’dan ücretsiz indirilebilir.

Android Mobil Uygulaması Ücretsiz İndir:

Google Playden indirin

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Sizekitap Kitap Sitesi hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?