e-gazete

E-Gazete ile tüm gelişmeler, bilgisayar, tablet ve telefonunda.

ABONE OL Üyelik

ÜYE GİRİŞİ Bülten Abonelikleri

Hürriyet haberlerinden geri kalma, tüm aboneliklerini yönet ve abone ol.

BÜLTENLERİNİ YÖNET Bizi takip edin

Dünyadan en güncel haberler, Türkiye’den sondakika haberleri, ekonomi dünyasından en flaş gelişmeler için Hürriyet’in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Hürriyet gazetesi uygulamalasını Apple Store'dan indirinHürriyet gazetesi uygulamalasını Google Play'den indirinHaberlerDünya HaberleriSon dakika koronavirüs haberi: Tüm dünya aşıya kilitlenmişken ses getirecek araştırma! İşte en etkili yöntemHürriyet

hurriyet.com.tr

Haber Giriş: 19 Kasım 2020 – 23:47 |  20 Kasım 2020 – 00:24

Son dakika haberi… Dünya koronavirüs karşısında çaresizce aşı beklerken, bilim insanları virüsten korunma konusunda hayat kurtaracak araştırmalar yapmaya devam ediyor. İspanyol araştırmacılar alışverişten dönülünce alınan ürünlerin dezenfekte edilmesinin maske kullanmak, eldiven takmak ya da kıyafetleri yıkamak gibi diğer tüm hijyen önlemlerinden daha etkili olduğunu öne sürdü. İspanya’da sıkı tedbirlerin uygulandığı dönemde gerçekleştirilen araştırma, karantina süresince virüsün farklı bulaşma yollarını ve risk faktörlerini açıklığa kavuşturmayı, bu sayede de virüsün yayılımını azaltma hedefi taşıyor.

HER YERDE HÜRRİYETapp storegoogle play

hürriyet

© Copyright 2020 Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Son dakika koronavirüs haberi: Tüm dünya aşıya kilitlenmişken ses getirecek araştırma! İşte en etkili yöntem hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?