Uluslararası standartlarda başarılı kuruluşları, proje ve çalışmaları ödüllendiren Stevie Ödülleri’nin Büyük İşverenler Ödül Programı’nda Arvato CRM Türkiye, Yılın Eğitim Platformu ve Yılın Özel Tasarlanmış Eğitim Platformu kategorilerinde altın ödüllere layık görüldü.

New York’ta gerçekleştirilen ödül törenine katılan Arvato CRM Türkiye COO’su Berna Tan, şu sözleri kaydetti: “Atlantis platformunu bilgeliği temsil eden bir baykuş karakteri temsil ediyor. Bu karakterimizin ismini ‘Kıvılcım’ koyduk. Bu ismi seçerken, Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı sırasında yurt dışına gönderdiği bilim insanlarına yaptığı konuşmadan ilham aldık. Ulu Önder, ‘Sizleri birer kıvılcım olarak gönderiyorum; alevler olarak geri dönmelisiniz’ demişti. Bu prestijli ödül sayesinde bir kıvılcım olarak başlayan Atlantis projemiz, güçlendi.”

İki ödüle birden layık görülen Atlantis platformunu Türkiye’nin 8 ilinde 3.000’den fazla Arvato CRM Türkiye çalışanı kullanıyor. Platformda, kurum içi iletişim, dijital kütüphane, e-öğrenme olanakları, geri bildirim takibi ve kalite değerlendirme gibi pek çok modül bulunuyor.

Yazışmayı Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Stevie’den iki altın ödül aldı hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?